Tech Lead Java Angular - Warszawa, Polska - Prime Engineering

    Prime Engineering
    Prime Engineering Warszawa, Polska

    3 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Cześć

    Twoim zadaniem będzie praca nad implementacją nowych funkcjonalności na poziomie back-endu w Javie 11+ ze Springiem i Spring Bootem (+mikroserwisy) oraz front-endu w Angularze 14+. Jeżeli nieobce są Ci także zagadnienia security po stronie wspomnianego back-endu i/lub frontu - tym lepiej :)

    Twój zakres obowiązków

    • Praca nad ekosystemem aplikacji wykorzystywanych na poziomie CIB klienta
    • Przeprowadzanie code review
    • Uczestniczenie w analizach technicznych
    • Współpraca w ramach zespołu scrumowego
    • Praca w środowisku międzynarodowym

    Nasze wymagania

    • Min. 3 lata komercyjnego doświadczenia jako Full-stack Developer z Javą i Angularem
    • Bardzo dobra znajomość: Java (CoreJava, JDBC), Spring Framework, Maven
    • Dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, TypeScript, HTML, CSS)
    • Angular 14+ - bardzo dobra znajomość
    • Znajomość technologii XML, JSON, REST
    • Doświadczenie w pracy z OpenAPI (Swagger)
    • Doświadczenie w zagadnieniach związanych z back-end security oraz front-end security
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2

    Mile widziane

    • Doświadczenie z RedUX pattern (NgRX)
    • Znajomość Jenkins, Sonar
    • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe
    • budżet rozwojowy
    • szkolenia wewnątrzfirmowe
    • szkolenia zewnętrzne
    • treningi umiejętności miękkich

    To oferujemy

    • Stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dostęp do systemu kafeteryjnego
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w trybie hybrydowym 2-3x/miesiąc w Warszawie, reszta zdalnie
    • Pracę w metodologii SCRUM
    • Rozwój zawodowy
    • Dostęp do szkoleń organizowanych w ramach Prime Academy (szkolenia techniczne i umiejętności miękkie)
    • Możliwość pracy przy projektach realizowanych przez Prime Group w całej Europie, lub w jednym z naszych 20 biur w Lizbonie, Paryżu lub Genewie)
    • spotkania integracyjne
    • Prime Mobility
    • Prime Academy

    Prime Engineering Poland jest częścią Prime Group, europejskiej grupy specjalizującej się w usługach z obszaru IT oraz inżynierii. Od ponad 17 lat budujemy i wspieramy na całym świecie zespoły dla wielu branżach od automotive, przez energetykę, aż po sektor finance/fintech. Od 2021 roku jesteśmy także w Polsce.

    Kierujemy się zasadą: "Innovation first. People before that". Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Technologia jest ważna, ale nie bardziej niż ludzie, którzy za nią stoją. Nasz zespół stale rośnie, a Ty możesz do niego dołączyć.