Koszalin

    Wsparcie pracy Centrum Dystrybucyjnego - Koszalin, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka background

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • przygotowanie towarów do wysyłki do sklepów
  • przygotowywanie kontenerów chłodniczych do kompletacji towarów
  • liczenie towarów, praca ze skanerem
  • obsługa wózka widłowego
  • Jakich osób szukamy?

  • gotowych do prac w różne dni tygodnia
  • gotowych do pracy fizycznej
  • rzetelnych i uczciwych
  • pełnoletnich
  • posiadających prawo jazdy lub uprawnienia na wózki widłowe
  • Co zapewniamy?

  • atrakcyjną stawkę godzinową od 25 zł/h do 30 zł/h
  • umowę zlecenie z możliwością pracy na etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • elastyczny grafik i pracę zmianową
  • Biedronka to my. Codziennie.

  • Biedronka Koszalin, Polska

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. A ...