Gdańsk

    Pracownik gospodarczy - Gdańsk, Polska - COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

    Opis

    Praca w lokalizacji Gdańsk - Zaspa.

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zewnętrznym zarządzanym przez Spółkę, w tym między innymi: opróżnianie pojemników na śmieci, pielęgnacja krzewów, przycinanie trawy, odchwaszczanie, podlewanie kwiatów, grabienie trawników, uprzątanie liści,w sezonie zimowym odśnieżanie i usuwanie oblodzeń, parkingów, chodników i dróg wewnętrznych, posypywanie odśnieżoną powierzchnię preparatami przeciwpoślizgowymi
    • Informowanie bezpośredniego przełożonego o konieczności zakupu narzędzi, a także części zamiennych i ogumienia w pojazdach transportowych powierzonych do realizowania prac porządkowych

    Wymagania:

    • Zaangażowanie i motywacja do pracy
    • Kondycja fizyczna pozwalająca na wykonywanie pracy fizycznej w systemie zmianowym
    • Zmysł estetyczny, cierpliwość i wytrwałość
    • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
    • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
    • Pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach
    • Zniżki na badania profilaktyczne

    Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną na adres mailowy: lub przez przycisk Aplikuj w ogłoszeniu na stronie www Spółki.

    KLAUZULA INFORMACYJNA – INFORMACJA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRACĘ

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

    z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk.
    2. Inspektorem ochrony danych w COPERNICUS Podmiot leczniczy Sp. z o.o. jest Andrzej Kopytek, adres e-mail: , nr telefonu
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz innych przepisów prawa.
    4. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji oraz przez okres niezbędny do obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    7. Co do zasady posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Jednakże uprawnienia powyższe muszą być realizowane w granicach dopuszczalnych przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
    8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość zatrudnienia.
    10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.
    11. Spółka objęta jest monitoringiem video. Spółka uprawniona jest również do monitoringu przeglądanych przez pracownika stron internetowych, sposobu korzystania z elektronicznej poczty służbowej oraz sposobu korzystania ze służbowego sprzętu komputerowego. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu określono w aktach regulujących porządek pracy w Spółce.

  • COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

    Pracownik gospodarczy

    12 godzin temu

    COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    Podstawowe zadania na stanowisku: · Mycie i dezynfekcja pomieszczeń: oddziały, przychodnie, pomieszczenia administracyjno-biurowe · Wymagania: · Gotowość do pracy w systemie zmianowym · Umiejętność pracy w zespole · Oferujemy: · Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) · Dob ...