Warsaw

    Warszawa: Płatny Staż Managerski - Warsaw, Polska - Auchan Retail

    Auchan Retail
    Default job background
    Praca (stała)

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania zaaplikuj na Nasz płatny staż managerski w sklepie

    U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia stażu.

    Odbywając staż masz możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem działów w sklepie oraz poznasz fundamenty pracy na stanowisku managerskim przy wsparciu opiekuna stażu.

    ZAKRES ZADAŃ NA STAŻU:

    • Planowanie i realizacja działań handlowych,
    • Analiza wyników sprzedaży i obserwacja działań konkurencji,
    • Komunikacja z zespołem i reagowanie na bieżące sytuacje.

    OFERUJEMY CI:

    • Poznanie pracy w dziale handlowym na stanowisku Managera,
    • Zastrzyk wiedzy i nowych umiejętności,
    • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
    • Wsparcie opiekuna przez cały okres stażu,
    • Nowe znajomości i szkolenia z zakresu wykonywanego zawodu,
    • Szansę na zatrudnienie po zakończeniu stażu na stanowisku Managera.

    NASZE WYMAGANIA:

    • Dyspozycyjność 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu,
    • Pasja do ludzi oraz otwartość na relacje,
    • Gotowość do pracy po stażu w innej lokalizacji w obrębie miasta.

    Mile widziane:

    • Status studenta lub absolwenta,
    • Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

  • Procter & Gamble Warsaw, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Description · Letni staż managerski – zarządzanie łańcuchem dostaw · Czas trwania: 3 miesiące (lipiec – wrzesień) · Lokalizacja: Warszawa, Polska (ul. Konstruktorska 13) · W Procter & Gamble jesteśmy dumni z faktu, że rozwijamy talenty praktycznie wyłącznie wewnętrznie. Oznacza ...

  • Auchan Retail Polska Warsaw, Polska

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania zaaplikuj na Nasz płatny staż managerski w sklepie · U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet ...