Szczecin

    pracownik sortowni - West Pomeranian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska West Pomeranian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Szczecin, ul. Druckiego-Lubeckiego 1C

    Czas trwania umowy: umowa zlecenie do , praca zmianowa.

    Twoje zadania:

  • załadunek, rozładunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • transport przesyłek w obrębie sortowni,
  • skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.​
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś aktywny/a, dokładny/a i sumienny/a,
  • umiesz pracować w zespole.
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • stawkę 26 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas

    Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto

    4 576 zł brutto za 176 przepracowanych godzin