Project Manager - Gdańsk, Polska - Connectis

    Connectis
    Connectis Gdańsk, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 tygodnie temu

    Connectis_ background
    Technologia / Internet

    Razem z naszym partnerem – wiodącym dostawcą energii oraz rozwiązań IT w Europie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Manager, która dołączy do zespołu skupiającego się w obszarze rozwiązań TETA HR i będzie odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu integracją rozwiązań TETA HR w naszym globalnym środowisku. Współpracując blisko z architektami HR i zespołami deweloperskimi, specjalista zapewni płynne integracje, zoptymalizuje procesy i będzie uczestniczyć w modernizacji systemów HR.

    Główne obszary działalności naszego partnera obejmują produkcję, dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej, ciepła oraz gazu. Partner jest zaangażowany w rozwój odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa i energia słoneczna, oraz pracuje nad redukcją emisji gazów cieplarnianych, dążąc do bardziej zrównoważonej produkcji energii.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie integracjami TETA HR z perspektywy IT, dbając o ich płynne działanie i zgodność z wymaganiami biznesowymi
    • Współpraca z architektami HR w utrzymaniu opisów interfejsów i wdrażaniu nowych rozwiązań, skupiając się na integracjach
    • Ekspertyza w definiowaniu długoterminowych wymagań dotyczących zdolności dostawczych w obszarze zasobów, funkcjonalności aplikacji i infrastruktury
    • Aktywne uczestnictwo w inicjatywach harmonizacji grupowej i wymiany wiedzy dotyczącej integracji aplikacji

    Wymagania

    • Solidne doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz znajomość procesów HR
    • Doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu, wykonywaniu, monitorowaniu i kontrolowaniu oraz zamykaniu faz projektu
    • Znajomość TETA HR, ABAP oraz umiejętność skutecznego łączenia biznesu z zespołami deweloperskimi
    • Solidne zrozumienie ogólnych zasad systemowych i ITIL, oraz znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    • 5000 PLN za każde polecenie znajomych do naszych projektów
    • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
    • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
    • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
    • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
    • Pakiet benefitów sportowych i medycznych
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
    • Atrakcyjne zniżki na sprzęt Apple
    • Możliwość pracy 100% zdalnej